Ситуацію в Бахмуті вдалося стабілізувати, – Череватий

Бої за Бахмут тривають, однак Силам оборони України вдалося стабілізувати ситуацію в місті. Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.

За його словами, минулої доби по всьому Бахмутському фронту було 18 штурмів, сьогодні – 17. 

“До того було від 35 до 50 і більше. Можливо, це у ворога маневр резервами”, – заявив Череватий.

При цьому він наголосив, що окупанти не припиняють артобстріли на цьому напрямку.

“Вогонь поки що він (ворог, – ред.) веде такий же щільний по Бахмутському напрямку – 268 обстрілів було всього”, – зазначив речник Східного угруповання військ ЗСУ.

Крім того Череватий прокоментував дані західної розвідки про те, що великий наступ “захлинувся”.

“Ми не дали ворогу ніде прорвати нашу оборону. Не дали йому досягнути якогось значного успіху у стратегічній наступальній операції. Тому, можливо, можна й погодитися з цим твердженням”, – наголосив Сергій Череватий.

Як повідомляли “Ми-Україна”, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський заявив, що запеклі бої за Бахмут тривають. Російське окупаційне військо попри суттєві втрати не відмовляється від ідеї взяти місто під свій контроль, однак сил у них кожним днем стає все менше.

Раніше в британсьій розвідці заявили, що тиск окупантів у Бахмуті слабшає, а Збройні сили України проводять контратаки. Проте загроза оточення міста Донецької області з півдня та півночі зберігається.

Головне