Загибель дев'ятирічної українки у Німеччині: кого підозрюють у вбивстві дівчинки

Загибель дев'ятирічної українки у Німеччині: кого підозрюють у вбивстві дівчинки

У вбивстві 9-річної дівчинки з України в Німеччині підозрюють двох чоловіків, які є уродженцями України та Молдови. Один із них надав алібі.

Про це пише німецьке видання BILD.

Німецькі правоохоронці розслідують вбивство 9-річної українки Валерії. Серед підозрюваних є двоє чоловіків, громадяни Молдови та України. За даними слідства, молдованин Андрій є колишнім хлопцем 33-річної матері Валерії. Він проживає у Празі, але чеські слідчі не можуть його знайти. Вранці в день вбивства він писав своїй колишній коханій і вимагав зателефонувати. За інформацією BILD, він був у Дебельні того дня.

Другий підозрюваний - 50-річний біженець з України, колишній моряк Геннадій Л., який був сусідом родини дівчинки. Чоловік хотів стосунків із матір'ю дівчинки, але отримав відмову. Після цього він пообіцяв "зруйнувати їй життя". Геннадій Л. надав докази, що останніми днями перебував у Стамбулі на лікуванні в стоматолога.

Незадовго до трагедії Валерія повідомляла, що її переслідував дорослий чоловік.

Напередодні у Німеччині знайшли тіло зниклої дев'ятирічної дівчинки з України. Тіло Валерії знайшли у лісі за декілька кілометрів від її будинку. Як відомо, тато дев'ятирічної Валерії нині служить у Збройних силах України.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, російські війська завдали удару по Новомосковську Дніпропетровської області, відомо про двох постраждалих дітей. 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.