В Україні 45% дитячих садків не мають укриття

В Україні 45% дитячих садків не мають укриття

Станом на 29 липня 2023 року близько 65% закладів освіти в Україні мають укриття. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко. 

Відомо, що в бомбосховищах може розміститися приблизно 56% учасників освітнього процесу.

"На даний час держава виділила окрему субвенцію для забезпечення і додаткового облаштування укриттів - це 1,5 млрд гривень. Була постанова про її розподіл, і ця субвенція вже пішла по регіонах, і регіони мають облаштовувати укриття там, де їх немає", - повідомив Вітренко.

За його словами, найкраща ситуація з укриттями в закладах професійно-технічної освіти - 95%. Лише 55% дитячих садочків мають укриття, а в школах ситуація трохи краща - 75% навальних закладів мають бомбосховища.

"Але я впевнений, що за цей період, який залишився до початку першого вересня, але регіональна влада зроблять все можливе для того, щоб з 1 вересня діти могли навчатися очно в закладах освіти", - зазначив заступник міністра.

Нагадаємо, що студія архітектури та дизайну інтер’єру Yousupova розробила концепцію вуличних зупинок-укриттів, що гармонійно доповнюють архітектурний контекст міст.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, гроші, які київський міський голова Віталій Кличко пообіцяв виділити з місцевого бюджету виробникам дронів, залучатимуть з резервоного фонду. Гроші виділятимуть з бюджету на укриття.

Головне