В Сінгапурі вперше за 20 років стратили жінку: за що

В Сінгапурі вперше за 20 років стратили жінку: за що

В Сінгапурі стратили 45-річну Сарідеві Джамані, яку визнали винною у торгівлі героїном. Це перший випадок страти жінки за останні 20 років.

Про це пише The Guardian.

Згідно із законодавством Сінгапуру, смертна кара застосовується проти усіх, кого спіймають на торгівлі 500 г канабісу або 15 г героїну.

Під час затримання Джамані не могла дати точні показання правоохоронцям через "ломку", який характеризується появою фізичних і/або психічних розладів.

6 жовтня 2022 року вищий суд відхилив апеляцію про вирок жінки. Петиція про президентське помилування також не мала успіху.

Сарідеві заявляла, що нібито запасалась героїном для особистого використання під час ісламського місяця посту. Водночас суддя вважав, що жінка применшила масштаб наркоторгівлі.

В уряді Сінгапуру вважають, що смертна кара є ефективним способом запобігання злочинам, пов’язаним з наркотиками. Зокрема це нібито забезпечує безпеку міста й широко підтримується громадськістю.

Запобігти страті намагалась Міжнародна федерація прав людини, Amnesty International й Глобальна комісія з політики щодо наркотиків. 

Сарідеві Джамані стала першою жінкою, яку було страчено в країні за торгівлю наркотиками з 2004 року. 20 років тому за це правопорушення повісили 36-річну перукарку Єн Мей Воен.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, російські загарбники атакували Херсонську область, є постраждалі.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.