В Київській області четверо дітей провалилися під кригу: двох дівчат не вдалося врятувати 

В Київській області четверо дітей провалилися під кригу: двох дівчат не вдалося врятувати 

Четверо дітей провалились під кригу на Київщині у вівторок, 17 січня. Трагедія сталася у Білоцерківському районі на річці Рось, в результаті дві дівчини загинули. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

За його словами, першим рятувати неповнолітніх кинувся поліцейський Артем Габор, який в момент трагедії був поза службою. Правоохоронець помітив дітей, коли прогулювався берегом річки разом із дружиною. Жінка викликала екстрені служби та співробітників поліції. За лічені хвилини рятувальники були на місці події.

Білоцерківський район на Київщині, четверо підлітків провалилось під кригу

Відомо, що двох підлітків вдалося дістати з крижаної води живими, одна із дівчат померла під час надання медичної допомоги в лікарні. Ще одну дитину рятувальники дістали з під криги без ознак життя.

“Старший сержант Володимир Савенок та його колега Василь Саганець допомогли витягти із води трьох дівчат. Медики оперативно надавали їм медичну допомогу. На жаль, одна із 14-річних дівчат загинула. Згодом рятувальники дістали тіло четвертої дівчинки”, - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, в росії військовий підірвав гранату на складі боєприпасів у Бєлгородській області, в результаті вибуху загинули щонайменше троє військовослужбовців.

Головне