Україна стала п’ятим за обсягом ринком для Glovo

Україна стала п’ятим за обсягом ринком для Glovo

За понад рік повномасштабного вторгнення росії Україна опустилася на дві позиції і ставла п’ятим за обсягом ринком для Glovo.

Про це розповів співзасновник Glovo Саша Мішо в коментарі "Економічній правді".

"Зараз Україна – це п’ятий ринок серед всіх країн Glovo. Коли почалася велика війна, ми уповільнили наші операції", – розповів Мішо.

За його словами, на даний момент український, ринок уже більший, ніж був до 24 лютого. Це показує, наскільки команда змогла адаптуватися до нових реалій. При цьому наразі сервіс Glovo оперує в 35 українських містах з 40, в яких працював до війни.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, ринок праці в країні продовжує оживати. Кількість вакансій зростає, натомість число резюме меншає. Києву вдалось повернути собі лідерську позицію за обсягами пропонованих місць роботи. HR-експертка, кар’єрна консультантка Тетяна Пашкіна розповіла, що попри те, що найбезпечніше працювати в західних регіонах, найбільше вакансій пропонують зовсім інші області.

Міністерство цифрової трансформації України запустило навчальну платформу “Дія.Освіта”. Вона допоможе українцям опанувати нові професії з нуля. Як зазначається, у застосунку можна не лише здобути корисні цифрові навички, а і повністю опанувати нову професію безоплатно.

Головне