У Харкові світло повернули в третину будинків: яка ситуація з опаленням

У Харкові світло повернули в третину будинків: яка ситуація з опаленням

У Харкові вдалося відновити електропостачання у 35% будинків, які залишилися без світла через російський удар 22 березня. Також вже підключено до опалення 50% будинків.

Про це заявив міський голова Харкова Ігор Терехов увечері, 23 березня.

Він підкреслив, що руйнації дуже серйозні, тому важко прогнозувати терміни відновлення трансформаторних підстанцій і повного підключення міста до електромережі.

"Якщо потрібно, вводитимемо графіки відключення, щоб усі харків’яни мали електропостачання у певні години", - додав Терехов.

Електротранспорт і вуличне освітлення у Харкові наразі не працюють, але комунальні установи, такі як лікарні і поліклініки, функціонують у звичному режимі. Магазини, заправки та інші заклади торгівлі та побутового обслуговування, які мають генератори, також працюють і приймають клієнтів.

Терехов підкреслив, що для мешканців Харкова цілодобово доступні 74 муніципальні "Пункти незламності". За його словами, 23 березня їх відвідали 14,5 тисяч жителів. Більше того, 40 тисяч харків’ян отримали гаряче харчування.

Раніше мер міста заявив, що у Харкові всі енергетики та комунальні служби працюють над відновленням енергопостачання. Проте, енергопостачання цими вихідними відновити не вдасться. Щодо водопостачання, влада міста почала подавати воду до квартир від 22 березня у обмеженому обсязі та продовжують підключати будинки.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, на ТОТ Херсонщини почали набирати дітей на курси керування FPV-дронами.

Головне