У Дії тепер можна скасовувати шеринг автівки

У Дії тепер можна скасовувати шеринг автівки

У "Дії" доопрацювали сервіс, який дозволяє поділитися техпаспортом на автівку. Також у застосунок додали можливість скасувати шеринг авто.

Про це повідомила прес-служба Міністерства цифрової трансформації України в Telegram-каналі. Як зазначається, відтепер автомобілем можна не тільки поділитися, а і скасувати шеринг, якщо такої потреби більше немає. При цьому скористатися сервісом може як власник авто, так і належний користувач. 

Щоб скористатися послугою, власники транспортних засобів мають авторизуватися в застосунку "Дія", обрати у розділі "Послуги" шеринг авто та скасувати свій шеринг. 

Належні користувачі можуть також ініціювати скасування. Для цього необхідно авторизуватися в Дії, перейти до Меню свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та обрати "Відмовитися від користування авто". Після цього треба пошерити сформований екран із запитом власнику авто для підтвердження. 

Скасування відбудеться автоматично і техпаспорт зникне з Дії належного користувача.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, застосунок “Дія” продовжує розширюватися і вже найближчим часом українцям будуть доступні нові сервіси. Ідеться про шість нових сервісів.

Крім того, Мінцифри напередодні, 15 лютого, запустила дві нові послуги в “Дії”. Йдеться про заміну посвідчення водія і витяг про несудимість. керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік анонсовував, що незабаром в “Дії” з’явиться одразу декілька нових опцій серед яких подання заяви на шлюб та розмитнення. Також нині у застосунку запущено нове голосування, де українці мають змогу обрати найкращу воєнну марку.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.