У держдумі росії закликали вдарити по монументу “Батьківщина-мати” у Києві

У держдумі росії закликали вдарити по монументу “Батьківщина-мати” у Києві

У російській держдумі закликали вдарити по монументу “Батьківщина-мати” у Києві в якості помсти за атаку безпілотників на Москву. Про це в Telegram-каналі написав епутат російської державної думи Андрій Гурульов.

За його словами, атаки на висотки "Москва-Сіті" на те, щоб “посіяти страх і сумнів” у росіян.

"У хохлів цього немає, тому їхні потуги можна зрозуміти. Таким чином вони намагаються посіяти страх та сумнів у головах наших громадян. По-перше, цього не буде, наш народ взагалі не з полохливих. По-друге, пропоную брати тим самим методом, але робити це набагато жорсткіше", - пише Гурульов.

Багатоповерховий будинки пафосного ділового центру, на його думку, є символом “успішної росії”.

"Зрозуміло, що суто "інформаційні" удари далеко не наш профіль, ВС рф працюють на ефективність. Але, думаю, понівечений щит Батьківщини-мати замість триклятого тризубця зараз був би дуже доречним, цілком ця тема вписалася б у роботу з денацифікації. У нас красиво по ньому навернути є всі можливості. Про удари по Банковій я вже язик зчесав говорити, щоб діячі звідти взагалі сонячного світла не бачили, не вилазили з бункерів", - додав Гурульов.

Нагадаємо, що під ранок понеділка, 24 липня, Москву атакували дрони. У мерії російської столиці удар підтвердили, в Міноборони рф заявили про “припинення спроби атаку” безпілотниками.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Україна сама обирає цілі для своїх атак, США не заохочують і не сприяють цьому.

Головне