Приплив на надувному матраці: на Волині затримали росіянина, який намагався емігрувати в Україну

Приплив на надувному матраці: на Волині затримали росіянина, який намагався емігрувати в Україну

Працівники волинського прикордонного загону Державної прикордонної служби України затримали громадянина росії, який намагався через Польщу потрапити в Україну, перепливши Західний Буг на надувному матраці. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Відомо, що чоловік пояснив свій вчинок тим, що нібито він тривалий час жив в Україні, згодом він виїхав за кордон й вже не зміг легально повернутися. Тому обрав саме такий спосіб перетину українського кордону. 

Крім того повідомляється, що в неділю, 15 січня, бійці Рівненського відділу прикордонної служби затримали 36-річного військовозобовязаного українця, який намагався нелегально виїхати до Польщі, ховаючись під ковдрами в вагоні потягу “Укрзалізниці”. 

За словами військослужбовців, порушник, ховаючись в дивані багажного відділу, хотів уникнути паспортного контролю та незаконо переткнути кордон. Чоловіка затримали та передали співробітникам Національної поліції. 

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, в місті Біла Церква, що на Київщині, Служба безпеки України затримала чоловіка, який співпрацював з окупантами та передав ворогу дані про енергетичні об’єкти регіону та підрозділи ЗСУ. 

Головне