Прем'єр Канади Джастін Трюдо розлучається після 18 років шлюбу

Прем'єр Канади Джастін Трюдо розлучається після 18 років шлюбу

Канадський прем'єр Джастін Трюдо оголосив про розлучення з Софі Грегуар, пара перебувала у шлюбі майже 20 років.

Як пише Reuters, 51-річний Трюдо та його 48-річна обраниця пішли під вінець в травні 2005 року і мають трьох дітей 15, 14 і дев'яти років. На їх річницю у 2020 році чоловік називав свою дружину "своєю скелею, партнером і найкращим другом".

"Ми з Софі хотіли б поділитися тим фактом, що після багатьох важливих і важких розмов ми прийняли рішення розлучитися", — написав Трюдо в Instagram.

Практично ідентичний допис на своїй сторінці опублікувала і його дружина.

В Офісі канадського прем'єра заявили, що обидві сторони підписали юридичну угоду, підкресливши, що пара і надалі зосереджуватиметься на вихованні своїх дітей. Наступного тижня родина разом поїде у відпустку.

Співрозмовники видання на умовах анонімності розповіли, що Софі пізніше переїде в окреме помешкання в Оттаві, проте продовжуватиме проводити багато часу з дітьми в офіційній резиденції прем’єр-міністра, щоб "забезпечити їм якомога нормальніше виховання". Подружжя домовилось про спільну опіку на дітьми.

Журналісти помітили, що ще два дні тому Трюдо був з обручкою на пальці.

Як відомо, Джастін Трюдо та Софі Грегуар почали зустрічатись у 2003 році, побрались у 2005 - задовго по політичної кар'єри чоловіка. Тоді Софі працювала телеведучою. У жовтні 2015 року після обрання Трюдо на пост прем'єр-міністра, газета New York Post назвала його дружину "найгарячішою першою леді світу".

У перші роки перебування Трюдо на посаді подружжя часто спільно відвідувало світські заходах та здійснювало закордонні поїздках, в останні роки - число спільних виходів суттєво скоротилось. У 2022 році Софі на річницю одруження написала в соцмережі, що "ми пережили сонячні дні, сильні шторми та все, що було між ними, і все ще не закінчилося".

Як писав "Ми-Україна" раніше, на сьогодні - через понад рік після початку повномасштбної війни - в Україні розпадається близько 50% шлюбів. Кандидат психологічних наук Олена Рихальська розповіла про п'ять способів уникнути розлучення та зберегти родину.

Головне