Пожежу у гуртожитку в Гаяні, в якій загинуло 19 дітей, влаштувала школярка: що стало причиною

Пожежу у гуртожитку в Гаяні, в якій загинуло 19 дітей, влаштувала школярка: що стало причиною

Смертоносна пожежа в гуртожитку в Гаяні, в якому проживали учні однієї з міцевих шкіл, виникла через підпал. Трагедію в місті Махдії, яку забрала життя 19 дівчаток, вчинила школярка.

Як пише Reuters, до такого кроку вона вдалася після того, як адміністрація навчального закладу конфіскувала у неї мобільний телефон.

"Учениця підозрюється у підпалі, тому що її мобільний телефон був забраний комендантом гуртожитку та вчителькою", - вказано у заяві правоохоронних органів.

Мер Махдії Девід Адамс ще до поліцейської заяви говорив Reuters про ймовірну причетність школярки до виникнення пожежі. Сама підозрювана ушкоджень в результаті трагедії не отримала.

Як відомо, вогонь охопив будівлю шкільного гуртожитку у понеділок, 22 травня, увечері. Діти, які на той момент перебували у приміщенні буквально опинились у вогняній пастці - двері були заблоковані, а на вінках були грати. Рятувальникам, які прибули на місце події, довелось задля порятунку робити отвори у стінах.

В школі, в якій стався інцидент, переважно навчались діти зі спільнот місцевих корінних народів.

Смертоносна пожежа в гуртожитку в Гаяні 22 травня 2023 року

Як писав "Ми-Україна" раніше, тривожно останнім днями не лише на Бєлгородщині. У вівторок, 23 травня, за 30 км від Брянська, спалахнула сильна пожежа на одному із заводів.

За день до цього  у Воронежі в росії сталася велика пожежа на складі пластикових виробів. Площа займання склала 250 квадратних метрів.

Головне