Половина українців вірять у перемогу до кінця 2023 року, - нове опитування

Половина українців вірять у перемогу до кінця 2023 року, - нове опитування

Понад 90% українців вірять у перемогу у війні з росією. Громадяни під час опитування продемонстрували помірний оптимізм щодо термінів. Половина респондентів переконані, що перемога над загарбниками настане ще до кінця 2023 року.

Про це повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко під час презентації дослідження, яке транслювалося на Youtube. За його словами, вірять у перемогу України 93% опитаних громадян. Із них 79,5% повністю впевнені в цьому, а 13,5% скоріше впевнені.

"Щодо того, коли настане ця перемога, громадяни також демонструють досить помітний оптимізм. Половина опитаних вважають, що перемога України у цій війні наступить ще до кінця цього року", - розповів Биченко.

Також 26% вважають, що перемога буде через один-два роки, ще 7,5% - що через три-п'ять років, а 1% думають, що вона настане не раніше ніж через п’ять років.

При цьому опитування проводилося Центром Разумкова з 22 лютого по 1 березня 2023 року серед 2020 респондентів. Громадян опитували лише на тих територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, попри повномасштабну війну та усі викликані нею супутні фактори 86% українських підлітків бачать своє майбутнє в Україні. Ще більший відсоток молодих громадян нашої країни абсолютно переконані у нашій перемозі – 95%.

Головне