Поліція повідомила про підозру жінці, яка понівечила могили Да Вінчі та Джуса

Поліція повідомила про підозру жінці, яка понівечила могили Да Вінчі та Джуса

Співробітники київської поліції оголосили підозру жінці, яка понівечила могили українських військовослужбовців на Аскольдовій могилі. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Києва.

За даними правоохоронців, 60-річна жінка отримала підозру відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй вже готують запобіжний захід.

"За результатами зібраних у ході досудового розслідування доказів, ми оголосили затриманій про підозру за частиною третьою статті 297 Кримінального кодексу України - це наруга над могилою, вчинена з хуліганських спонукань. В межах розпочатого кримінального провадження призначено всі необхідні експертизи та наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу", - зазначив начальник Печерського управління поліції Андрій Дуброва.

Затриманій загрожує до семи років за ґратами, додали в поліції.

Як повідомляли "Ми-Україна", у ніч на 20 червня у Києві на Аскольдовій могилі пошкодили місця поховання Героїв України Дмитра Коцюбайла ("Да Вінчі"), Андрія Пільщикова ("Джуса") та Павла Петриченка. Згодом Печерська окружна прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом наруги над могилами захисників. У розшук оголосили жінку, яка вчинила акт вандалізму. Її зафіксували камери спостереження.

Головне