Обстріл окупантами цивільних під час евакуації: у Херсонській ОВА повідомили про трьох загиблих

Обстріл окупантами цивільних під час евакуації: у Херсонській ОВА повідомили про трьох загиблих

Кількість постраждалих у результаті обстрілу росіянами мирних жителів окупованого лівобережжя Херсонщини під час евакуації зросла до 13 осіб. Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Також він додав, що у результаті ворожого обстрілу загинули три людини.

"Троє мирних людей загинули, ще десятеро дістали поранення, серед них двоє правоохоронців", - зазначив Прокудін.

Згідно з оприлюдненими даними, серед загиблих 74-річний чоловік, який закрив собою жінку від ворожого вогню.

"Росіяни розстріляли його в спину. Від отриманих поранень він загинув, лікарі не встигли йому допомогти", - повідомив Олександр Прокудін.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко зі свого боку повідомив, що з лівобережжя Херсонщини під кулями окупантів змогла евакуюватися 21 людина.

"21 людина ледь вибралася зі смертельної водяної пастки на окупованому лівобережжі. Практично всі – люди похилого віку, маломобільні", – заявив Клименко.

Нагадаємо, російські окупанти обстріляли човен з мирними жителями, які евакуювалися з затопленого лівобережжя Херсонщини. Спочатку було відомо, що у результаті обстрілу постраждали шестеро мирних жителів, їх доставили в лікарню.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін заявив, що росіяни закрили окуповані Олешки на затопленій Херсонщині на “карантин”. Окупанти не випускають жителів Олешок, спеціально для цього вони встановили блокпости на виїздах з міста. З окупованих територій випускають лише людей з російським паспортом.

Головне