На Львівщині 40-річна жінка народила 11 дитину

На Львівщині 40-річна жінка народила 11 дитину

У Львівській обласній клінічній лікарні у відділенні пологів 40-річна жінка народила свою 11-ту дитину. Про це повідомили у пресслужбі лікарні.

Жінка на ім'я Галина Цибак народила хлопчика, який має вагу 4 кг 150 грамів, 55 сантиметрів. Пологи пройшли без ускладнень. Галина висловила подяку команді пологового відділення за їхню професійну роботу. 

Лікарі від свого імені висловили найкращі побажання матері та її новонародженому синочку, а також попросили Божої опіки для цієї родини.

За словами самої Галини, її найстаршій дочці 20 років. Це її третій син, і їхня сім'я також має 8 дочок. Їхня родина є найбільшою у селі Вовче.

У грудні у Рівному 44-річна місцева жителька стала матір'ю вже 17-ої дитини. Це новонароджене малятко – дев'ятий хлопчик у великої сім'ї. Хоча це вражаюча кількість дітей в одній родині, але не є рекордною в області. На Рівненщині вже є сім'я, де народилося 19 дітей. Також у лютому 2023 року, інша жінка рівнянка - 43-річна Марія - стала матір'ю 18-тої дитини.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, завдяки роботі організації "Save Ukraine", шістьох дітей віком від п’яти до дванадцяти років вдалося врятувати від російських таборів та повернути на підконтрольну Україні територію.

Головне