На Київщині чоловік зґвалтував чотирирічну дівчинку: він виявився працівником ліцею

На Київщині чоловік зґвалтував чотирирічну дівчинку: він виявився працівником ліцею

У місті Бровари, що на Київщині, чоловік зґвалтував чотирирічну дівчинку. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Київській області Андрій Нєбитов.

Зловмисником виявився 48-річний уродженець Бердянська. Раніше він був засуджений за розбій та грабіж.

"Якою ж істотою треба бути, щоб чинити сексуальне насильство над 4-річною дівчинкою. Щойно поліція Київщини затримала негідника, який цієї ночі зґвалтував дитину в Броварах - це 48-річний уродженець Бердянська, раніше судимий за розбій та грабіж", - зазначив Нєбитов.

При цьому він наголосив, що батьки не повинні залишати своїх малолітніх дітей без нагляду.

"Звертаюсь до батьків, не залишайте малолітніх дітей без нагляду, тим більше з малознайомими вам людьми. Саме ви, перш за все, відповідальні за безпеку і добробут своїх доньок та синів", - заявив правоохоронець.

Згодом у поліції розповіли подробиці злочину. За даними правоохоронних органів, мама дівчинки залишила дитину у своєї подруги, а сама пішла до лікаря.

"Мати залишила чотирирічну дівчинку у подруги - їй потрібно було до лікаря. У будинок, де знаходилася дитина, прийшов знайомий їхніх родичів. Він і зґвалтував дитину, коли жінка відволіклася. Вона прийшла в кімнату почувши, що дитина плаче", - розповіли у поліції.

Після скоєного зловмисник втік. Однак правоохоронці досить швидко його затримали.

Також у поліції додали, що затриманий виявився працівником одного з ліцеїв у Броварах. Раніше він також працював у сфері освіти в Бердянську.

Як повідомляли "Ми-Україна", на Закарпатті подружжя неодноразово ґвалтувало свою 12-річну доньку та знімала це на телефон.

Головне