На Донеччині російські загарбники обстріляли правоохоронців, які вивозили родину

На Донеччині російські загарбники обстріляли правоохоронців, які вивозили родину

В Донецькій області окупанти обстріляли співробітників поліції, які вивозили родину з чотирма дітьми, в результаті 14-річна дівчинка отримала поранення. Про це повідомила прес-служба Національної поліції Донецької області.

Відомо, що один із осколків застряг у бронежилеті правоохоронця. Співробітники поліції дістали контузію.

"Обстріл стався вчора, 24 травня, під час виїзду з Нью-Йорка. Снаряд розірвався позаду автомобіля. Вибух був такої сили, що осколки пробили броню в автомобілі. У цей момент у машині було 11 людей: п’ятеро правоохоронців і родина - мама, бабуся й четверо дітей віком від майже 2 років до 14-ти", - йдеться в повідомленні. 

Правоохоронці під час руху надали першу допомогу неповнолітній дівчині, а потім передали родину під опіку волонтерам.

"Дорогою надали першу допомогу дитині. Лише після того, як родину передали під опіку соціальних служб і волонтерів, співробітники поліції пройшли медичне обстеження", - наголосили в прес-службі.

Нагадаємо, що в Авдіївці російські війська продовжують атаки на житлові квартали, щодня з різного озброєння окупанти здійснюють від 20 до 30 обстрілів. 

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, через посилення обстрілів з боку росії влада Сумської області оголосила про евакуацію людей з прикордонних громад Охтирського району регіону.

Головне