Ми не будемо однією родиною: Соня Морозюк заявила, що розійшлася з Романом Гринкевичем

Ми не будемо однією родиною: Соня Морозюк заявила, що розійшлася з Романом Гринкевичем

Художниця Соня Морозюк, яка була нареченою скандально відомого бізнесмена Романа Гринкевича, оголосила про розірвання заручин. Про це вона написала у своєму акаунті в Instagram.

За словами дівчини, вона "не хоче бути з людиною, яка зрадила її країну".

"Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк", - заявила художниця.

Вона запевняє, що за весь час стосунків з Гринкевичем вона взяла від нього лише два подарунки - обручку та кольє.

"Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ (як це буде відбуватись напишу згодом)", - наголосила дівчина.

Також вона заявила, що готова у суді доводити - більше нічого від родини Гринкевичів вона не отримала.

"Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини - квартири, машини, нерухомість, що завгодно – я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно. Обіцянка подати декларацію залишається в силі. Дякую всім, хто вірить в мене як в людину з мораллю і принципами", - заявила Морозюк.

Як повідомляли "Ми-Україна", Міністерство оборони України 17 січня оголосило про розірвання контракту з компанією "Трейд лайнс рітейл", який передбачав постачання продуктів для ЗСУ. Компанія належить львівському бізнесмену Ігорю Гринкевичу, якого звинувачують у розкраданні мільйонів гривень на закупівлях для ЗСУ.

Головне