Meta випускає власний застосунок, що складе конкуренцію Twitter

Meta випускає власний застосунок, що складе конкуренцію Twitter

Компанія Meta запустить новий застосунок — Threads. Його реліз очікують в Apple Store з 6 липня, для користувачів Android він стане доступним пізніше. Про це повідомляє The Guardian.

Meta описує Threads як "програму для текстових розмов". Threads матиме інформаційну панель, подібну до тієї, що є у Twitter. Скриншоти показують, що люди зможуть використовувати свій обліковий запис в Instagram для входу в Threads і стежити за своїми контактами.

За останні роки з’явилося кілька додатків, які мають дуже схожий дизайн, наприклад Truth Social і Mastodon Дональда Трампа.

Ще один подібний додаток, Bluesky, заявив про "рекордний" трафік після того, як Ілон Маск обмежив кількість переглядів у Твіттері на минулих вихідних.

"Незалежно від того, що вас цікавить, ви можете стежити за улюбленими творцями та іншими, хто любить те саме, і зв’язуватися з ними безпосередньо. Або зібрати власних вірних прихильників, щоб ділитися своїми ідеями, думками та творчістю зі світом", — зазначили в компанії.

Керівник відділу продуктів Meta Кріс Кокс раніше розповідав, що метою компанії під час розроблення застосунку була "безпека, простота використання, надійність", а також забезпечення "стабільного місця для створення і зростання своєї аудиторії". Кокс додав, що програму почали розробляти в січні 2023 року і що Meta відкриє доступ, "щойно зможе".

Як писав “Ми-Україна” раніше, власник популярної соцмережі Twitter Ілон Маск відмовився видаляти твіт, опублікований заступником представника Ради Федерації рф Дмитром Медведєвим.

Головне