Майже 80% поляків вважають відносини з Україною позитивними

Майже 80% поляків вважають відносини з Україною позитивними

Близько 80% громадян Польщі оцінюють відносини їхньої країни з Україною як добрі або дуже добрі.

Про це свідчать результати опитування SW Research для Rzeczpospolita. Як зазначається, респондентів запитали, як вони оцінюють нинішній стан відносин Польщі з Україною.

На таке запитання 23,4% поляків відповіли "дуже добре". Також 56,1% людей оцінили ці відносини добре.

Водночас погано оцінюють відносини Польщі з Україною 4,7% респондентів, 2,7% - дуже погано. Ще 13,1% респондентів не мають думки з цього приводу.

"Шість із десяти респондентів (61%) у віці до 24 років і така ж частка (60%) з сільської місцевості вважають, що нинішній стан відносин Польщі з Україною є добрим. Майже шість із десяти респондентів (58%) із середньою освітою і така ж частка (59%) з доходом від 4001 до 5000 злотих нетто вважають, що Польща і Україна зараз мають добрі відносини", - пояснив результати опитування президент дослідницької агенції SW Research Пшемислав Весоловський.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Президент України Володимир Зеленський вже зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Церемонія проходить біля Королівського замку у Варшаві. Зеленський також отримав найвищу польську нагороду. Як зазначається, президент Дуда разом з дружиною Агатою привітали Володимира Зеленського і його дружину Олену в президентському палаці. Також з українським лідером прибула українська делегація. Церемонія зустрічі пройшла з військовими почестями та з оркестром.

Головне