"Кінокритика" не буде: Тарантіно передумав знімати свій останній 10-й фільм

Культовий американський кінорежисер та продюсер Квентін Тарантіно вирішив відмовився від зйомки фільму "Кінокритик", який мав стати в його кар'єри десятим та останнім. Про це написало Deadline.

Один зі співрозмовників видання розповів, що Тарантіно "просто передумав" і відійшов від проєкту. Як зазначається, режисер декілька разів переписував сценарій стрічки, але, той "все одно не дотягував до ідеального", яким має бути останній в кар'єрі. 

Зйомка мала б розпочатися вже цьогоріч, а виконавцем головної ролі був обраний Бред Пітт.

Сам Тарантіно розповідав ЗМІ, що його "Кінокритик" "заснований на історії хлопця, який справді жив, але ніколи не був по-справжньому відомим і писав рецензії на фільми для порножурналів… Знаєте, він був дуже грубим. Він лаявся та використав расові образи. Але його лайно було справді кумедним. Він був страшенно грубий".

Пізніше він говорив, що його натхненник писав рецензії на популярні кінострічки і був "другорядним", але гарним критиком. 

Події "Кінокритика", за сценарієм, мали б відбуватися у Каліфорнії у 1977 році, а головний герой працював би у вигаданому журналі виданні під назвою The Popstar Pages.

В медіа просторі ширились чутки, що Бред Пітт у фільмі грав би свого персонажа із дев'ятої стрічки Тарантіно "Одного разу в Голлівуді" каскадера Кліффа Бута. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, світові касові збори фільму "Дюна: Частина друга" режисера Дені Вільнева сягнули 178,5 мільйона доларів за перші вихідні. 

 

 


 

 

Головне