Для бійців ЗСУ: на Дніпропетровщині майстри розмалювали “Петриківкою" гелікоптер для військових

Для бійців ЗСУ: на Дніпропетровщині майстри розмалювали “Петриківкою

В Дніпропетровській області майстри розписали "Петриківкою" гелікоптер для бійців Збройних сил України. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Ідея виникла під час того, як українські військові відвідали Петриківську громаду. Захисники прийняли участь у майстер-класах з розпису та побували на екскурсії.

"Тепер така потужна арт-підтримка стопудово захищатиме наших захисників від злого ворога і додаватиме сил боротися з ним", - прокоментував Лукашук.

На Дніпропетровщині майстри розписали "Петриківкою" гелікоптер для ЗСУ

Голова Дніпропетровської обласної ради додав, що такий подарунок від майстрів допоміг перезавантажитись і додав бійцям нових сил на фронті.

“Петриківський розпис, який ЮНЕСКО визнала світовою нематеріальною спадщиною, - на бойовій машині захисників ЗСУ”, - відзначив Лукашук.

Арт-розпис українського гелікоптера від майстрів в Дніпропетровській області

Петриківський розпис - українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпровщині в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтва. "Петриківкою" є не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається та набуває нових рис. 

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, на Сході українські військові 8 січня збили російський гелікоптер Ка-52 та безпілотник “Орлан-10”.

Головне