60 вагонів метро та 25 міських автобусів: Варшава та Братислава нададуть чергову допомогу Києву

60 вагонів метро та 25 міських автобусів:  Варшава та Братислава нададуть чергову допомогу Києву

Варшавський метрополітен подарує столиці України 60 вагонів метро, а Братислава планує передати Києву 25 міських автобусів. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Таке рішення було прийнято після зустрічі мера Києва Віталія Кличка з варшавським колегою Рафалом Тшасковським, а також мерами Праги, Братислави і Будапешта. 

"Під час зустрічі мери Києва Віталій Кличко і Варшави Рафал Тшасковський підписали лист про наміри щодо співпраці між київським і варшавським метрополітенами і про передачу польською столицею Києву 60 вагонів метро", - наголошується у повідомленні.

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення росії, партнери передали столиці України 16 вагонів продовольства, 400 теплових гармат та 10 генераторів. 

Варто зазначити, що Будапешт допоміг в лікуванні українських дітей на озері Балатон та місті Тата. Також передав сильний генератор для "Київтеплоенерго". 

Варшава відіграє велику роль в логістичному плані, адже Польщу прямує більшість допомоги з усієї Європи.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, до української столиці з візитом прибули мери чотирьох міст, а саме Варшави – Рафал Тшасковскі, Будапешта – Гергель Корачонь, Праги – Зденек Гржиб, Братислави – Матуш Валло.

Головне