США повинні жорстко відреагувати на знищення свого дрона, інакше росія піде далі, – експерт

Якщо Сполучені Штати Америки не відреагують на знищення росіянами свого безпілотника у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, рф піде далі. Таку думку в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” висловив експерт Центру оборонних стратегій Олександр Хара.

“Я сподіваюся, що це буде жорстка відповідь. Не лише, що росіяни мають дотримуватися певних правил і не заважати повітряним суднам, які користуються міжнародним правом і можуть бути в міжнародному чи водному, чи повітряному просторі без будь-яких дозволів. Зрозуміло, що росіяни тестують. Вони нахабні традиційно і ще з радянських часів робили провокації і дивилися на реакцію. Якщо реакції серйозної немає, це означає що можна йти далі”, – заявив Хара.

Також він додав, що США повинні не просто висловити стурбованість через цей інцидент, а відреагували жорстко.

“Я сподіваюся, що буде жорстка реакція на тлі того, що відбувалося буквально кілька тижнів тому у Сполучених Штатах. Я маю на увазі цю китайську розвідувальну кулю, яку збили американські ВПС. І зараз у Джозефа Байдена просто не буде можливості якось дипломатично, стурбованістю відреагувати на цей інцидент”, – висловив свою думку експерт.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, російський літак Су-27 влучив у пропелер американського розвідувального безпілотника MQ-9. Через це ВПС США були змушені збити безпілотник у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем. Через це Державний департамент США викликав російського посла для пояснень.

Головне