США з 2024 року почнуть зміцнювати протиракетну оборону військових баз на Гуамі

оборона військових баз США

Перша хвиля захисту, призначена для протидії комплексним ракетним загрозам Гуаму, включатиме радари, пускові установки, перехоплювачі та систему командування та управління, і вони будуть розміщені на острові наступного року.

Про це повідомляє Defense news.

Раніше Агентство з протиракетної оборони США запросило понад $800 млн на захист баз від різних загроз, включно з гіперзвуковими, балістичними і крилатими ракетами. Агентство має намір співпрацювати з ВМС США.

Ще 38,5 мільйона доларів підуть на оновлення програми командування й контролю, управління бойовими діями та зв’язку MDA для підтримки оборони Гуаму.

Армія США готова надати агентству три нові радари LTAMDS, різні системи ППО середньої дальності, а також інтегровану систему бойового управління засобами ППО і ПРО (IBCS). ВМС готові надати системи протиракетної оборони Aegis. Також бюджет на 2024 фінансовий рік передбачає постачання чотирьох радарів AN/TPY-6.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки підтвердили, що російські окупаційні війська використовують у війні проти України китайські боєприпаси.

“Сполучені Штати підтвердили, що китайські боєприпаси використовувалися на полях битв в Україні, і підозрюють, що вони були випущені російськими військами. Чи були боєприпаси поставлені Китаєм, залишається незрозумілим, повідомили джерела в адміністрації США”, — йдеться у повідомленні агентства Kyodo News.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, у Рубіжному окупанти залишають на роботі тільки власників російських паспортів.

Відтепер житель окупованої території не вважається громадянином України з моменту подачі заяви, а не її розгляду та ухвалення рішення.

Головне