Українська збірна з футболу програла свій перший в історії матч на Олімпіаді

Збірна України з футболу програла з рахунком 2:1 збірній Іраку. Це був перший матч нашої збірної на Олімпіаді за всю історію.

Українській команді вдалося відкрити рахунок у матчі - на 54-й хвилині на добиванні зіграв Валентин Рубчинський.

Однак вже за кілька хвилин Айман Хуссейн зрівняв рахунок з пенальті. Крім того, на 76-й хвилині Алі Джасім ударом з-за меж штрафного встановив остаточний рахунок у матчі.

27 липня українські футболісти проведуть свій Другий матч на Олімпійському футбольному турнірі. Наша збірна зіграє проти Марокко, яке в першому турі сенсаційно перемогло збірну Аргентину. Цього ж дня свій другий матч проведе і збірна Іраку - вона зіграє з аргентинцями.

Нагадаємо, спортивний клуб "Дніпро-1" виключили із Ліги конференцій. Відповідне рішення ухвалив УЄФА.

Як повідомляли "Ми-Україна", київське "Динамо" розпочало новий сезон з вражаючої перемоги в кваліфікації Ліги чемпіонів, розгромивши сербський "Партизан" з рахунком 6:2. Матч, який відбувся в польському Любліні, став першим офіційним для киян у сезоні 2024/25.