Попри грозу Німеччина обіграла Данію в 1/8 фіналу на Євро-2024

Збірна Німеччини перемогла Данію з результатом 2:0 в матчі 1/8 фіналу Євро-2024. Матч пройшов у німецькому Дортмунді.

Про це повідомляє УЄФА.

На 4-й хвилині рефері Майкл Олівер скасував гол центрального захисника Німеччини Шлоттербека. На 37-й хвилині арбітр призупинив гру на 25 хвилин через сильну зливу у Дортмунді. Після паузи матч продовжився.

У другому таймі, на 53-й хвилині, арбітр скасував гол данця Андерсена після перегляду VAR. Через кілька хвилин Андерсен зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті, який реалізував Гаверц. На 68-й хвилині Мусіала відірвався від захисників Данії, наблизився до Шмейхеля та забив у правий кут воріт – 2:0.

В 1/4 фіналу Євро-2024 Німеччина зустрінеться з переможцем матчу Іспанія – Грузія. Гра відбудеться 30 червня, початок – о 22:00 за Києвом.

Нагадаємо, у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи 29 червня на Олімпійському стадіоні Берліна відбулася несподівана розв'язка: збірна Швейцарії перемогла діючих чемпіонів Європи - команду Італії.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна стала першою на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках.