Ярослава Магучіх виграла золото на етапі Діамантової ліги-2024

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола перемогу на етапі Діамантової ліги-2024 у Стокгольмі у стрибках у висоту. Ще одна українка Ірина Геращенко здобула медаль, зайнявши третє місце.

На подіум також прагнула вибороти медаль Юлія Левченко, проте вона зайняла дев'яте місце.

Магучіх домінувала у змаганні, подолавши висоту 2.00 м, але не змогла подолати 2.03 м після двох невдалих спроб.

Імке Оннен з Німеччини зайняла друге місце, показавши результат 1.94 м. Геращенко потребувала двох спроб для подолання висоти 1.94 м.

Австралійська стрибунка Нікола Оліслагерс, стратегічно пропускаючи висоту 1.97 м, зайняла четверте місце, а 2.00 м виявилися непрохідними для неї.

Юлія Левченко фінішувала на дев'ятому місці, подолавши лише стартову висоту 1.82 м.

Ця перемога стала для Магучіх її 14-м успіхом на рівні Діамантової ліги і першим золотом для українських легкоатлетів у поточному сезоні Діамантової ліги-2024.

2 березня Магучіх стала віце-чемпіонкою світу зі стрибків у висоту в приміщенні.

Нагадаємо, переможцем футбольної Ліги чемпіонів сезону 2023/24 став іспанський "Реал", який у фіналі на стадіоні "Вемблі" в Лондоні здолав німецьку "Боруссію" з рахунком 2:0.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Англії та Вельсі за три роки виписали ковідних штрафів на понад £34 млн.