В Англії та Вельсі за три роки виписали ковідних штрафів на понад £34 млн 

В Англії та Вельсі за три роки виписали ковідних штрафів на понад £34 млн 

Від початку коронавірусної пандемії у 2020 році і до кінця 2023 року судові та правоохоронні органи в Англії та Уельсі виписали штрафів населенню на суму у щонайменше 34 мільйони фунтів стерлінгів за недотримання правил, пов'язаних з COVID-19.  Про це із посилання на дані британського Мін'юсту повідомляє Financial Times.

В часовий проміжок з початку 2020 року до кінця 2023 року судді виписали близько 29 300 штрафів за такі порушення, як відсутність маски чи недотримання самоізоляції. Середній розмір штрафу склав 884 фунти. Загальна сума у 25,9 мільйонів фунтів перевищує показники за будь-яким іншим типом правопорушень з початку пандемії, крім порушень правил дорожнього руху та несплати ліцензійного збору за телебачення.

До цієї суми додаються щонайменше 8,2 мільйона фунтів, сплачених громадянами у вигляді фіксованих штрафів, виписаних поліцією як альтернатива кримінальному переслідуванню.

Правозахисники висловили стурбованість як кількістю, так і розмірами штрафів, накладених за порушення правил, які, за попередніми запевненнями урядовців, не мали на меті криміналізувати велику кількість людей. Пенелопа Гіббс, директорка організації Transform Justice, закликала до "повної амністії" щодо таких покарань. Вона зазначила, що люди були покарані за недотримання правил, які були "новими, постійно змінювалися і часто були незрозумілими", а відповідне законодавство не пройшло "належного розгляду" в парламенті.

Як писав "Ми-Україна" раніше, коронавірусна хвороба з України нікуди не зникла. Упродовж епідсезону 2023/2024 від COVID-19 в країні померло 866 осіб, тоді як від грипу  - менш як 75, заявили в МОЗ.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.