Боснія і Герцеговина – Україна: відомі результати матчу

Збірна України у матчі плей-офф за вихід на Євро-2024 перемогла збірну Боснії і Герцеговини.  Матч завершився з рахунком 2:1 на користь гостей, інформує Telegram-канал "Ми-Україна".

Відомо, що футбольні команди зустрілися в місті Зениця на стадіоні "Біліно Поле".

У першому таймі українські спортсмени діяли обережно та створили мінімум небезпечних моментів. Протягом 45 хв жодна команда не забила у ворота, але вже на 57 хв Боснія обіграла збірну України.

Мʼяч рикошетом від захисника Миколи Матвієнка залетів у дальній кут воріт - голкіпер Андрій Лунін не мав шансів врятувати свою команду.

Варто зазначити, що згодом Роман Яремчук замкнув простріл Юхима Коноплі з правого флангу, а ще через кілька хвилин Довбик відправив вирішальний гол, який став успіхом для збірної України.

Нагадаємо, що футбольний клуб "Шахтар" оголосив про створення футбольної команди для військових з ампутаціями

Як повідомляв телеканал "Ми-Україна", новий президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко запросив в Україну президента УЄФА Александера Чеферіна, який боїться виходу України на Євро-2024.