Росіяни застосовують тортури до працівників ЗАЕС, – Енергоатом

тортури до працівників ЗАЕС

На окупованій Запорізькій АЕС росіяни посилили тиск на працівників і під тортурами змушують їх підписувати контракт з підприємствами “Росатома”.

Про це пише прес-служба держкомпанії “Енергоатом” у Telegram.

“У місті-супутнику тимчасово окупованої ЗАЕС Енергодарі рашисти суттєво посилили пошук тих українських атомників, які мужньо тримаються вже понад рік та не підписують трудові договори із фейковим АО “Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС” або іншим підприємством Росатома”, – йдеться у дописі.

В компанії пишуть, що окупанти катують працівників, кількох вони безцеремонно відлупцювали, вибиваючи згоду на співпрацю з агресором.

“Навіть попри погрози, катування, шантаж та безупинні залякування українці на ЗАЕС тримаються гідно і відмовляються співпрацювати з рашистами”, – зазначили в “Енергоатомі”.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вимагає від росії передати окуповану Запорізьку атомну електростанцію (ЗАЕС) під повний контроль України та МАГАТЕ. 

“Тут у Хіросімі я для того, щоб світ почув український заклик до об’єднання. Росія розтоптала все цивілізоване. Понад рік вона продовжує окупацію нашої найбільшої в Європі АЕС”, – заявив Зеленський.

Президент України вкотре наголосив, що дії росії свідчать про те, що вона є країною-терористом, яка стріляє з танків у будівлі станції, робить з АЕС полігон для зберігання зброї та снарядів. 

Також Володимир Зеленський додав, що окупанти прикриваються станцією, щоб обстрілювати міста з реактивної артилерії.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російське окупаційне військо поки що припинило здійснювати ракетні атаки по Україні з Білорусі.

Головне