Росіяни намагаються сирійським судном вивезти українське зерно

У тимчасово окупованому Криму загарбники намагаються вивезти викрадене зерно до своїх портів. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

“Російські окупанти продовжують грабувати населення України, привласнюючи зерновий урожай мирних громадян. Так, у місті Феодосія, у тимчасово окупованому Криму, так звана російська окупаційна “влада” намагається вивезти викрадене зерно до своїх портів”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що російські окупанти завантажують зерно на підсанкційне сирійське судно “Souria”. 

Зазначається, що восени 2022 року суд наклав арешт на 6 морських суден, які заходили в закриті порти і термінали Кримського півострова. Вони брали участь у перевезенні викраденого окупантами українського зерна та були знаряддям вчинення злочинів.

Нагадаємо, що росія проти продовження “зернової угоди” і має намір вийти з неї, якщо не будуть виконані її умови. Відповідну заяву зробив заступник глави МЗС росії Сергій Вершинін за підсумками переговорів у Туреччині щодо Чорноморської зернової ініціативи.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, переговори щодо продовження угоди про експорт українського продовольства можуть пройти найближчими днями в онлайн-форматі.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…