росія розпадеться – це лише питання часу і механізму, за яким це відбудеться, – Павлов

росія розпадеться

росія існувати у тому вигляді, якою є зараз, не буде. Країна розпадеться – це лише питання часу.

Таку думку в ефірі “Ми-Україна” висловив керівник експертної групи військових звязків з громадськістю Міноборони України Василь Павлов.

“Ми чітко розуміємо, що доки буде існувати рф у тому вигляді, в якому вона є, вона буде залишатися загрозою для нас. Тому в інтересах України, щоб такої держави більше не існувало. Але для колективного Заходу розвал рф бажано, щоб був контрольований, адже вони побоюються розповзання російської зброї масового ураження – ядерної, хімічної, бактеріологічної, тому вони намагатимуться уповільнити цей процес, або зробити його більш-менш контрольованим”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов  розповів, що найближчим часом росія розпадеться. Ці процеси почнуться з Кавказу. 

“У росії війна йде вже роки. Вони це приховували, а ми не звертали на це уваги. Є велика кількість тих, хто готовий протистояти режиму. Бо росія – це колоніальна країна і вони не втримають ці колонії, як вони це робили до цього часу. Розпад росії є неминучим. І Захід повинен до цього готуватися. Якщо вони вважають, що вони можуть вести якісь там переговори. З кимось домовлятися чи модерувати це все на території Росії – це неможливо. росія лусне, як переспілий кавун. Станеться це найближчим часом і все почнеться з Кавказу”, – сказав Данілов. 

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, окупанти вдарили по цивільній інфраструктурі Харкова.

Головне