У рф заявили, що Путін відвідав Маріуполь. Відео

Путін в Маріуполі

Президент росії Володимир Путін нібито відвідав тимчасово окупований Маріуполь.

Про це пишуть росЗМІ.

На кадрах, які демонструє російська пропаганда – зустріч Путіна та кількох людей, які є нібито жителями Маріуполя, у дворі багатоквартирного будинку. За легендою “мешканці” отримали нове житло в місті.
 
Згодом нібито Путін приїжджає в якусь будівлю. Її пропагандисти Кремля видають за філармонію Маріуполя. Там нібито Путін сів на крісло і прокоментував: “Зручно, гарно”. Це єдині слова російського президента за увесь ролик.

Також повідомляється, що під час поїздки Путіна супроводжував віце-прем’єр РФ Марат Хуснуллін, який доповідав президенту про будівельні роботи у захопленому місті та його околицях.

Коли саме він їздив до Маріуполя, не повідомляється.

Нагадаємо, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Президент України Володимир Зеленський назвав вагомим рішення Міжнародного кримінального суду про ордер на арешт російського президента Володимира Путіна.

Згодом  президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден назвав сильним кроком рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт російського президента Володимира Путіна у зв’язку з тим, що рф чинить на території України.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Німеччина готова заарештувати Путіна, якщо він потрапить на її територію.

Головне