В Incrypted готують новий розділ з актуальними курсами криптовалют

В Incrypted готують новий розділ з актуальними курсами криптовалют

Онлайн-видання про криптовалюти та блокчейн Incrypted анонсує новий розділ зі свіжими курсами різних популярних цифрових монет. Нововведення працюватиме як калькулятор криптовалют, де користувачі зможуть дізнатися про співвідношення звичних фізичних грошей до крипти. 

Інформація оновлюється в режимі реального часу. Калькулятор містить інформацію про актуальний курс та перелік місць, де можна купити потрібну криптовалюту. Наповненням розділу займається команда експертів.

Окрім слідкуванням за курсами цифрових монет професійна команда видання публікує актуальні новини криптовалют, створює аналітичні статті та гайди, а також проводить заходи онлайн й офлайн.

"Ми стаємо тими, хто готовий відкривати Україну світу як потужний інноваційний і технологічний хаб. Натомість відмираючому старому", – повідомив Іван Павловський, СЕО Incrypted.

Нагадуємо, у вересні 2023 року у виданні з’явився власний календар токенсейлів – розклад продажів крипти раннім інвесторам перспективних проєктів. Таким чином читачі медіа можуть отримати переваги від володіння інформацією та утримати власну вигоду

Головне