Правила парфумерії: поради, як підібрати ідеальний аромат

Правила парфумерії: поради, як підібрати ідеальний аромат

Свіжі чи фруктові, цитрусові або ж схожі на цукерки, вечірні та важкі. Це все про парфуми, які у наш час відіграють дуже важливу роль. Адже завдяки парфумам ми часто можемо створити перше та незабутнє враження.

Нині парфуми має кожен відомий світовий бренд. Chanel, Dior, Yves Saint Laurent, Guerlain, Armani. І це лише початок списку, який можна продовжувати здається що безкінечно.

Як вже було згадано раніше, за допомогою парфумів дуже легко можна справити враження, привернути увагу та прихилити до себе. Проте важливо правильно підібрати аромат, який буде доповнювати вашу особистість та робити вас більш гармонійними.

Але як же правильно обрати парфуми світових брендів. Тут важливо відмітити відразу кілька факторів.

Не можна обирати парфуми онлайн

Важливо пам'ятати, що не можна підбирати для себе парфуми за описом на сайті. Свій запах потрібно перевірити, і краще навіть на собі. Це можна зробити майже у кожному магазині, який продає парфумерію. Там завжди є спеціальні тестери, які можна прийти та понюхати, а також нанести на себе, щоб відчути, підходить цей запах вам чи ні.

Важливо підбирати парфуми на сезон

Кожен сезон має свою специфіку. І ті парфуми, які були просто ідеальними для вашого тіла влітку, можуть взагалі не пасувати вам у зимовий період. Тож на літо та весну краще підбирати легкі, невагомі аромати. А от на осінь та зиму підійдуть більш важкі парфуми. Однак навіть тут слід враховувати все індивідуально.

Парфуми на кожен день та для заходів

Ще один важливий фактор при виборі парфумів це те, як часто ви плануєте їх носити. Адже існують аромати на кожен день, а є ті, що підходять лише для якихось подій, зокрема вечірніх заходів. 

І тут важливо розуміти, що вечірні парфуми зазвичай є важкими ароматами, які часто недоречно носити протягом дня.

Нішева парфумерія

Нішева парфумерія це окремий вид парфумів, який нині набирає широкої популярності. Ці парфуми мають свої особливі риси та є унікальними. 

Важливим моментом нішевої парфумерії є те, як вони будуть розкриватися на вашому тілі індивідуально. Зазвичай це унікальні аромати, для виробництва яких використовується сировина найкращої якості. Такі парфуми є неймовірно стійкими та ароматними, але мають один мінус - свою вартість.

Для кожного віку свій парфум

Також при виборі парфумів важливо враховувати вік особи, яка носитиме аромат. Так, якщо ви молода дівчина, вам варто звернути увагу на більш легкі, невагомі аромати. Якщо ж ви вже більш зріла особа - обирайте  парфум стійкий та елегантний.

Крім того важливо згадати, що обирати аромат варто лише для себе самого. Тобто краще не дарувати парфуми людині, особливо тій, яку ви не надто добре знаєте.

Підсумовуючи все це варто сказати - ідеально підібраний парфум допоможе вам завершити ваш образ, посилити враження від вашої особистості та навіть дати зрозуміти, що ви за людина.

 

Матеріал розміщений на правах реклами

Головне