Прем’єрка Італії накричала на депутатів, які запропонували зменшити допомогу Україні (відео)

Мелоні накричала на депутатів

Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні під час виступу в Сенаті емоційно пояснила депутатці партії “Рух 5 зірок” важливість подальшої підтримки України.

Мелоні відповіла депутатці Елізі Скутеллі, яка порушила можливість “зупинитись” у підтримці України.

“А може, пані депутатко, ви скажете це Путіну? Я здивована, що ви говорите це нам. Чому? Це ж, напевно, є зрадою нашої позиції. Бо це означає, що ми схвалюємо вторгнення в Україну. Бо якщо ми зупинимося – то ми даємо згоду, називаймо речі своїми іменами, ми схвалюємо вторгнення в Україну!” – наголосила італійська прем’єрка.

Вона була непохитна у тому, що для будь-яких переговорів агресор повинен вивести війська з України.

“Це не означає не працювати над мирним планом або над вирішенням конфлікту. Але чи ви думаєте, що комусь подобається війна? Думаєте, комусь подобається? Ні! Але ситуація трохи складніша, ніж каже пропаганда, коли йдеться про ідеальний мир”, – підкреслила Мелоні.

Після приходу до влади восени 2022 року Джорджія Мелоні, яка є лідеркою “Братів Італії”, послідовно підтримувала Україну й надання їй військової допомоги.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Володимир Зеленський назвав пʼять ключових небезпек у найближчі місяці війни.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.