Прем’єр Польщі: Вже час конфіскувати активи рф для відбудови України

Європейський Союз має проявити сильнішу політичну волю для підтримки України. Адже країна-агресор має знати, що рано чи пізно треба буде платити за завдану шкоду. Зокрема, вже зараз потрібно конфіскувати активи рф.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час виступу в університеті Рупрехта-Карла у Німеччині. За словами Моравецького, майбутнє країн Євросоюзу залежить саме від результату завершення війни в Україні.

“Настав час конфіскувати активи рф, щоб відбудувати Україну та зменшити витрати на енергоносії для європейців”, – зазначив голова польського уряду.

Він також наголосив, що українці виборюють спільні європейські цінності і воюють не лише за себе. Вони воюють за свободу всієї Європи.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, за матеріалами Служби безпеки України на користь держави передано активи російського бізнесмена в Чернігівській області на понад 1 млрд гривень. Як зазначається, в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано активи чернігівської текстильної компанії. Вона пов’язана з російським бізнесом. Бізнесмен із росії працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора. Встановлено також, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу і спорядження для окупаційних угруповань рф.

Крім того, загальний обсяг активів російських фізичних та юридичних осіб, заморожених у Бельгії за рік із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, становить 58 млрд євро.

Головне