Кузан: Перемоги України загострюють внутрішні протиріччя в армії та політикумі рф

Перемоги України на фронті

Перемоги України на фронті загострюють внутрішні протиріччя в армії та політикумі російської федерації.

Про це в ефірі “Ми-Україна” сказав голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

За його словами, у Путіна немає жодних козирів, адже усе, що він мав, вже використав.

“Вікно Путіна є обмеженим. Це місяць до середини весни і далі він не буде мати ніяких переваг… Наші перемоги загострюють внутрішні протиріччя в самій російській армій та у російському політикумі. Звернуть увагу, щойно ми починаємо завдавати суттєвих втрат ворогу, щойно ми починаємо наше просування, одразу загострюються внутрішні групи, які взаємно поборюють одна одну. Таким чином ми сприяємо дезінтеграції російської федерації, її владного моноліту. А для авторитарних держав це дуже важливо. На відміну, від демократії, де влада децентралізована, то в росії вся влада прив’язана до успіхів на фронті. Чим більше ми знищуємо росіян, ти швидше ми делегітимізуємо путінську владу”, – зауважив він.

Нагадаємо, війська окупантів зосередили зусилля на веденні наступальних дій на п’яти напрямках: Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському. Російські окупанти протягом доби завдали 40 авіаційних, 12 ракетних ударів, а також здійснили понад 100 обстрілів із РСЗВ.

У Генштабі попереджають про досить високу ймовірність подальших ворожих ракетних ударів на всій території України.

У той же час українська авіація за добу завдала дев’ять ударів по районах зосередження окупантів, три удари по місцях розгортання ЗРК супротивника та три удари по інших важливих об’єктах російських окупантів.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російська федерація одразу після повномасштабного вторгнення розкидала у Чорному морі міни. Йдеться про понад 400 штук.

Головне