ЗСУ знищили з HIMARS російського "Жителя" (відео)

ЗСУ знищили з HIMARS російського

На Донецькому напрямку оператори ССО України разом з підрозділами Сил оборони виявили позицію автоматизованої станції постановки перешкод Р-330Ж "Житель" та знищили її.

Про це повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

Це автоматизована станція постановки перешкод (Р-330Ж "Житель"). Виявлено її було на Донецькому напрямку, причому досить далеко за лінією зіткнення.
 
Оператори ССО оперативно передали координати побратимам одного з ракетно-артилерійських підрозділів, які чудово знають свою роботу. На відео момент точного ураження станції ракетою, випущеною з M142 HIMARS.

Нагадаємо,  попри великі втрати у живій силі та техніці, російські окупанти не припиняють наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За вчора було відбито 45 атак противника.

Триває комплексна перевірка бойової готовності збройних сил Білорусі. Окремі з’єднання та частини приведені у вищі ступені бойової готовності. Доукомплектування підрозділів, які залучаються до перевірки, здійснено за рахунок призову військовослужбовців запасу.

Авіація Сил оборони України за добу завдала шість ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також, наші захисники збили два ворожих БпЛА типу “Орлан – 10”.

Підрозділи ракетних військ і артилерії, в той же час, уразили чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, два склади боєприпасів противника, а також 1 ворожу радіолокаційну станцію.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російська федерація за 12 квітня здійснила 46 обстрілів Херсонської області. Загарбники випустили 185 снарядів з важкої артилерії, БПЛА та авіації.

Головне