ЗСУ на Новий рік знищили у Макіївці понад 300 військових рф, - британська розвідка

ЗСУ на Новий рік знищили у Макіївці понад 300 військових рф, - британська розвідка

Більшість росіян, які перебували в новорічну ніч на знищеній ЗСУ базі в Макіївці, були вбиті або зникли безвісти, але не поранені.

Про це пише Міністерство оборони Великої Британії у Twitter з посиланням на дані розвідки.

"Ймовірно, росія втратила понад 300 осіб унаслідок удару по розміщенню її військ у Макіївці поблизу Донецька 1 січня 2023 року. За нашими оцінками, більшість із них були вбиті або зникли безвісти, а не поранені", - зазначається у зведенні.

Розвідники нагадали, що після удару міністерство оборони рф публічно визнало, що російські війська зазнали втрат, але заявили про 89 вбитих. Тоді російські посадовці вирішили не уникати коментарів на тлі критики їхнього командування.

"Різниця між кількістю визнаних російським керівництвом втрат та їхньою справжньою кількістю вказує на продовження широкого використання у рф дезінформації в публічних заявах. Зазвичай це відбувається через поєднання навмисної брехні, дозволеної вищим керівництвом, і передачі недостовірних звітів нижчими посадовими особами, які прагнуть применшити свої недоліки, що відповідає російській культурі "призначати винних і звільняти", - додали у повідомленні.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна може отримати 24 сучасних винищувачі.

Головне