Зеленський підписав укази про кадрові перестановки в СБУ

Зеленський підписав укази про кадрові перестановки в СБУ

Президент Володимир Зеленський своїми указами провів кадрові перестановки в Службі безпеки України. Він призначив заступника голови СБУ та начальника управління СБУ в Запорізькій області.

Про це свідчать укази президента №509/2023, №510/2023, №511/2023.

Голова держави також своїм указом звільнив Олександра Поклада з посади начальника департаменту контррозвідки Служби безпеки та призначив його заступником голови СБУ.

Зеленський призначив Олександра Пеліна начальником управління Служби безпеки в Запорізькій області. Цю посаду ніхто не займав з березня 2023-го року, коли Володимир Зеленський звільнив Бориса Безрукого.

Нагадаємо, СБУ викрила нові факти хабарництва у військкоматах Києва, Одеси та Харківщини.
Згідно з оприлюдненими даними, спецслужба провела оперативні заходи у Києві, Одесі та Харківській області і затримала чотирьох військових чиновників, які за гроші допомагали військовозобов’язаним уникнути призову та втекти за кордон.

“За гроші посадовці пропонували військовозобов’язаним ухилитися від мобілізації на підставі фіктивних документів про непридатність до військової служби за станом здоров’я. Вартість таких “послуг” становила до $10 тис. США з однієї особи. Сума залежала від строків “вирішення питань” та фінансових можливостей “клієнтів”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган може зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним наступного тижня. Президенти двох країн планують обговорити відновлення “зернової угоди”.

Головне