Зеленський вручив державні нагороди видатним українцям (відео)

Зеленський вручив державні нагороди видатним українцям (відео)
фото: скриншот

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами волонтерів, лікарів, освітян, учених, діячів культури, спортсменів та журналістів.

Про це він написав у Telegram.

"Захист України та повага до України потребують щоденної нашої сили, щоденної активності, щоденної сміливості українців. І кожна справа важлива, кожна допомога важлива, кожна людина важлива, а всім нам разом важлива Україна. Україна, яку ніхто, крім нас, українців, нам не побудує, не подарує і не захистить", - йдеться у дописі.

Президент нагородив волонтерів, лікарів, освітян, учених, діячів культури, спортсменів та журналістів, від яких залежить, що буде з Україною.

"В інтересах усього нашого народу, усіх українців і України, щоб ви й усі інші наші люди, які на захисті України, які на службі Україні, які поширюють і посилюють українську армію, українське суспільство, українську культуру, – щоб усі наші люди не пасували перед втомою і щоб були результативними та дозволяли Україні стати ще більш собою – сильною європейською державою, без якої Європу не уявити", - додав Зеленський.

Голова держави відзначив нагородами Сергія Стерненка, Ірину Федишин, Василя Байдака, Раміля Насірова, Анастасію Пустовіт.

Як писав "Ми-Україна" раніше, журналістка "Ми-Україна" Ельвіна Сєїтбуллаєва отримала відзнаку від Верховної Ради.

Головне