“Загинули справжні патріоти": представники влади висловили співчуття у зв'язку з загибеллю колег у Броварах

“Загинули справжні патріоти

Сьогоднішня авіатроща у Броварах забрала життя 18 українців, серед яких міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його заступник Євгеній Єнін та держсекретар міністерства Юрій Лубкович.

Представники української влади висловили співчуття у зв'язку з загибеллю колег у Броварах. 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль: "Велика втрата для урядової команди та всієї держави. Доручив негайно створити спеціальну групу для детального розслідування всіх обставин трагедії".

Голова Офісу президента Андрій Єрмак: "Загинули справжні патріоти, люди честі. Денисе, ти був одним із тих, хто ще більше проявився після 24 лютого. Був тут з першої хвилини, працював нон-стоп. Справжній, надійний, інтелігентний, ти багато зробив для нашої перемоги. Все це дуже боляче".

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук: "У це неможливо повірити… Жахлива трагедія. Особиста втрата… Денис Монастирський… друже… Це несправедливо".

Голова МЗС Дмитро Кулеба: "Я втратив у цій катастрофі близьких колег та друзів - Дениса Монастирського і Євгенія Єніна. Обидва були патріотами України, яких мало, і їхня загибель - це дуже велика втрата для всієї нашої держави".

Голова Мінцифри Михайло Федоров: "Ще в п’ятницю разом з Денисом та Євгеном ми планували спільні проєкти, розвиток Армії дронів, проєкти для Нацгвардії… Дніпро, тепер Бровари, люди, яких ти знаєш, діти, думаючи про котрих, серце стискається…"

Секретар РНБО Олексій Данілов: "Страшна звістка для всієї країни. Наша Перемога буде кращим вшануванням пам’яті тих, хто сьогодні загинув!"

Голова Прикордонної служби Сергій Дейнеко: "Непоправна втрата для України та рідних загиблих. Прикордонники розділяють біль разом з усіма українцями".

Заступник керівника ОП Андрій Сибіга: "З Євгеном Єніним разом працювали довгі роки в системі МЗС - великий професіонал та щирий товариш. Найглибші співчуття  дружині Людмилі і двом маленьким діткам".

Міністр економіки Юлія Свириденко: "Жахлива трагедія сталась сьогодні у Броварах … 18 загиблих внаслідок авіакатастрофи, серед них - 3 дітей … А також — мій колега, очільник МВС Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та держсекретар Юрій Лубкович. Важко підібрати слова. Невимовний біль. Щирі співчуття родинам загиблих. І скорішого одужання тим, хто постраждав".

Команда "Ми-Україна" приєднується до слів співчуття... Світла пам'ять загиблим.

У  Броварах на територію дитячого садочка впав гвинтокрил вранці, 18 січня, в результаті чого загинули 18 осіб, серед яких троє дітей. Європейські політики почали висловлювати співчуття українському народові.

Головне