ЄСВ не будуть прибирати: Забуранна про накопичувальні пенсії

ЄСВ не будуть прибирати: Забуранна про накопичувальні пенсії

В Україні не будуть прибирати єдиний соціальний внесок. Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" розповіла народний депутат України, член Комітету з питань бюджету Леся Забуранна.
 
"ЄСВ відрахування не змінюється тому, що ми законопроектом не плануємо знищувати солідарну систему. Всі зараз пенсіонери отримують кошти із державного Пенсійного фонду. Відрахування будуть залишатися. Мова йде про додаткові відрахування, які будуть спрямовані саме в систему накопичення, тобто в ту систему, яка дозволить людям мати більш високий рівень пенсійного забезпечення з одного боку, і з іншого – дозволить вирішувати проблему з критичним дефіцитом Пенсійного фонду", - зазначила вона.

За її словами, враховуючи воєнні події в країні і те, що наразі всі податки, які сплачують фізичні підприємці знизились - дефіцит пенсійного фонду зріс.

"Сьогодні ми його дотуємо з державного бюджету. У довгостроковій перспективні, звичайно, ми повинні продумати додаткові механізми диверсифікації того, щоб люди вчасно і у повному обсязі отримували свою заслужені пенсійні виплати", - додала Забуранна.

https://weukraine.tv/dlya-vsih-komu-do-55-rokiv-yak-ukrayintsiv-zobov-yazhut-nakopychuvaty-na-pensiyu/

Нагадаємо, 12 квітня Зеленський підписав закон про призначення пенсій жителям окупованих територій.

Пенсія призначатиметься:

  • за віком – з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку;
  • у зв’язку з інвалідністю – з дня встановлення інвалідності;
  • у зв’язку з втратою годувальника – з дня, що настає за днем смерті годувальника;
  • за вислугу років – з дня, наступного за днем звільнення з роботи, яка дає право на таку пенсію, але не раніше 24 лютого 2022 року.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Слов’янську від 24 лютого пошкоджено 5 200 будинків та 756 об’єктів інфраструктури.

Головне