Вже не раз спостерігали, як ракети падали росіянам на голову, - Ігнат

Вже не раз спостерігали, як ракети падали росіянам на голову, - Ігнат

Ракети падали росіянам на голову у Ростовській області через погану комплектацію.

Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

На його думку, це говорить про те, що, можливо, є поспіх у застосуванні чи виробництві тих ракет.

"Після відриву від літака ракета може впасти в море - ці випадки вже не раз спостерігалися. Ми бачили, що навіть з району Волгодонська (Ростовська область, - ред..) запускали раніше ракети Х-101, Х-555 зі стратегічних бомбардувальників. Кілька ракет падали просто росіянам на голову", - зауважив він.

Ігнат зазначив, що очікувати, коли закінчаться ракети не варто, треба орієнтуватись на відбиття, чим наша ППО і займається.

Нагадаємо, експерт з ракетно-ядерного озброєння Олександр Кочетков розповів, що російська промисловість продовжує виробляти ракети для свого війська, однак робити це у попередніх масштабах вже не може. Наразі їхня здатність обмежується максимум 70 ракетами на місяць,тоді як раніше обсяги були в рази більшими. 

“Вони виробляють приблизно 50, максимум можливо 70 ракет на місяць. Раніше вони виробляли в три рази більше. В них були комплектуючі. Головна проблема з електронними комплектуючими – це чипи, які потрібні для систем керування, для систем запуску, для керування двигуном і, власне, для системи підриву”, – пояснив експерт. 

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, російські окупанти вчергове обстріляли об’єкти енергетичної інфраструктури у двох областях, в результаті обстрілу в одному з регіонів постраждала людина.

Головне