Відчувають загрозу: у британській розвідці оцінили плани рф щодо збільшення армії

Відчувають загрозу: у британській розвідці оцінили плани рф щодо збільшення армії

Російське керівництво готується, що посилена військова загроза триватиме ще багато років після нинішньої війни в Україні. Однак організувати заплановане значне розширення війська буде непросто.

Про це йдеться в розвідувальному звіті Міністерства оборони Великої Британії у Twitter. Як зазначається, Сергій Шойгу планував масштабні зміни у структурі війська на 2023-2026 роки, що передбачають збільшення чисельності армії до 1,5 млн. Тобто на 11% більше, ніж анонсовані спочатку 1,35 млн. 

"Плани Шойгу сигналізують, що керівництво РФ, скоріш за все, передбачає, що підвищена конвенційна військова загроза зберігатиметься протягом багатьох років і після завершення триваючої війни проти України.Утім, Росію з високою ймовірністю чекають труднощі з укомплектацією особовим складом та спорядженням такого розширення війська", - йдеться в повідомленні Міноборони.

https://twitter.com/DefenceHQ/status/1617045166950318081

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, міністр оборони рф Сергій Шойгу заявив, що в росії до 1,5 млн збільшать чисельність збройних сил та створять нові військові округи.

Головне