У Пентагоні прогнозують важкі бої в Україні: названі орієнтовні терміни

У Пентагоні прогнозують важкі бої в Україні: названі орієнтовні терміни

У Пентагоні прогнозують важкі бої в Україні навесні та влітку. Втім міжнародні партнери будуть забезпечувати підтримку, у тому числі постачанням боєприпасів.

Про це повідомив речник Пентагону бригадний генерал Пет Райдер під час брифінгу.

"Я вважаю, що також важливо зробити крок назад і поглянути на досягнутий прогрес, усвідомлюючи при цьому той факт, що попереду ще важка боротьба, особливо коли ми входимо до… весни і літа", - зазначив він.

За його словами, військова допомога Україні перебуває в центрі уваги, особливо питання постачання снарядів.

"Ми продовжуємо робити все можливе, щоб забезпечити потреби України, будь-то боєприпаси, ППО, бронетехніка. Завтрашня дискусія стане ще однією можливістю зібрати разом міжнародне співтовариство, щоб зосередитися на найнагальніших потребах України, включаючи боєприпаси. І знову ж таки, це залишатиметься в центрі нашої уваги", - додав Райдер.

Він зауважив, що США зосередяться на роботі з партнерами та Україною, щоб забезпечити українські війська боєприпасами та доставити їх на передову якнайшвидше.

Нагадаємо, 10 березня радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк сказав, що контрнаступ Сил оборони України відбудеться приблизно через два місяці.

“Ми виснажимо росіян… Нам потрібні ракети великої дальності. Ми потребуємо збільшення постачання важких артилерійських снарядів калібру 155 мм. Ми не поспішаємо, реорганізуємось протягом наступних двох місяців”, — розповів Подоляк.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Мелітополі підірвали авто з колаборантом Ткачем.

Головне