Важкі бої в Соледарі: Череватий розповів, навіщо Росії потрібно захоплення цього міста

Важкі бої в Соледарі: Череватий розповів, навіщо Росії потрібно захоплення цього міста

У Соледарі Донецької області тривають важкі бої. Російські окупаційні війська намагаються захопити місто, щоб просунутися далі на Донбасі після півроку відчайдушних зусиль.

Про це в коментарі внформаційній агенції РБК-Україна розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий. За його словами, після боїв та відступу Збройних сил України з Сєвєродонецька та Лисичанська, виснаживши агресора, росіяни планували швидко піти далі. Наразі вони намагаються просунутися далі для повної окупації Луганської та Донецької областей.

"У Соледарі зараз тривають важкі бої. Противник несе великі втрати - там ведуть бій найбільш підготовлені підрозділи ПВК "Вагнера". Наші воїни проявляють величезний героїзм, мужність, професійність, злагодженість та стійкість. Зараз питання Соледару на контролі в усього командування Збройних сил, Головнокомандувача, командувача Східним угрупованням військ", - розповів Череватий.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, глава американського Міноборони Ллойд Остін заявив, що Пентагон не може підтвердити захоплення російськими військами міста Соледар. Ймовірно, це лише інформаційний тиск росіян.

Головне